הצהרת נגישות שליחת דואר אלקטרוני סגירת חלון

מידע מקצועי

בשעה טובה ומוצלחת החלטתם לבנות את ביתכם, לשפץ או להרחיב את הבית שלכם וכעת, כל שנותר לכם הוא להוציא אל הפועל את התכנית שלכם ולגרום לכך שחלומכם ירקום עור וגידים ויתגשם בהצלחה
על מנת שלא תיתקלו בקשיים במהלך הדרך ועל מנת שחלומכם יתגשם ולא יהפוך לסיוט, אנו ממליצים לכם מאד להיעזר במפקח אשר יפקח על התהליכים ועל הבנייה, יסייע לכם בהתלבטויות שבדרך, יעזור לכם למצוא את איש הביצוע המקצועי והנכון, יבטיח את ביצוע העבודות בצורה הטובה ביותר שיש, שימוש בחומרים האיכותיים ביותר ויפקח על כך שבסופו של דבר, תקבלו את התוצאה המקצועית ביותר .
בנייה, שיפוץ או הרחבה מצריכים השקעה כספית משמעותית - פיקוח בנייה פרטית בסיוע מפקח, יבטיח שחלומכם יתגשם, יוודא שכספכם לא ירד לטמיון, יקנה לכם ביטחון בהחלטות, ויבטיח לכם שקט נפשי.

אל תוותרו על מפקח בנייה  - מפקח שילווה אתכם ויחסוך לכם הרבה תקלות וזמן יקר!!!
 אספנו עבורכם מספר נקודות חשובות שכדאי לדעת ואסור לפספס! קריאה מהנה.

פיקוח בנייה – למי הפיקוח מיועד ולאילו סוגי פרויקטים זה מתאים?
ככלל, הפיקוח מיועד לכל סוגי הבנייה:
* בנייה חדשה של בית פרטי
* בניית מבנה מגורים רב קומות
* שיפוצים
* תוספות בנייה לבית פרטי או דירה
* פיקוח תמ"א 38
ועוד...
פיקוח בנייה אינו מועד רק לבנייה חדשה אלא לכל סוגי הבנייה, התוספות והשיפוצים

האם כל אחד שבונה בית פרטי זקוק לפיקוח על הליך הבנייה?
בוודאי! לא רק בית פרטי, אלא כל בנייה/הרחבה או שיפוץ זקוקים לפיקוח הנדסי בעת הבנייה

מדוע לא להסתפק בקבלן מנוסה שיבצע את העבודה
בחירת הקבלן מתבצעת כמעט תמיד בהסתמך על מחיר והמלצות. אלה הם אינם מדדים המבטיחים לכם את רמת ביצוע הפרויקט ואת איכותו. בנוסף, לקבלן במרבית המקרים, יש אינטרסים שונים מהלקוח (כמו חיסכון בהוצאות החומרים ובעלויות העבודה). פיקוח בנייה פרטית מבטיח את מימוש האינטרסים שלכם על פני האינטרסים של הקבלן.

כבר בחרנו אדריכל, קבלן ובידינו היתר - מדוע יש צורך בפיקוח בנייה?
מפקח בנייה מלווה את כל שלבי הבנייה ומבטיח את סיום הבנייה לשביעות רצונכם. פיקוח בנייה ע"י מהנדס מלווה בבדיקה מתמדת של איכות הבנייה והעבודה, מוודא התאמה של הביצוע לתכניות הביצוע ולמפרט הבנייה וכל זאת בהתאם לתקנות הבנייה הקיימים.

כיצד פיקוח בנייה פרטית יחסוך לי כסף?
שיפוץ ובנייה כרוכים בהוצאה כספית אדירה: לדוגמא במבנה חד מפלסי , סך כולל של 450 מ"ר בבאר שבע,
מפקח בנייה ימנע נזקים במהלך הבנייה ויבטיח שלא יהיו נזקים לאחר סיום הפרויקט (חיסכון כספי משמעותי מאד, טרחה וזמן יקר). בנוסף, המפקח מבצע בקרה תקציבית מדורגת בהתאם לקצב התקדמות הבנייה: הבקרה כוללת בדיקה מתמשכת של היקף העבודה שבוצעה - על פי בדיקה זו מקבל הקבלן את התמורה המגיעה לו, בכפוף לחוזה. כלומר, פיקוח בנייה מבטיח שהקבלן לא יקבל כל תגמול בגין עבודה שלא בוצעה.