הצהרת נגישות שליחת דואר אלקטרוני סגירת חלון

בלוג

 • ניהול ופיקוח בהרצליה פיתוח

  ניהול ופיקוח בהרצליה פיתוח
  מה אנחנו מציעים לכם? - אנחנו בחברת מישל לוי מתמחים בביצוע פרויקטים בסדרי גודל שונים. אנחנו אחראים על יישום פרויקטים, ניהול ופיקוח בהרצליה פיתוח ובשלל מקומות אחרים ברחבי ..
  קרא עוד על ניהול ופיקוח בהרצליה פיתוח
 • עבודות בניה במרכז

  עבודות בניה במרכז
  מה צריך בשביל זה? - אין ספק שאחד הפרויקטים המשמעותיים בחיינו, אחד השלבים הגדולים ביותר, הוא השלב בו אנחנו בונים את ביתנו או את העסק שלנו. מדובר בשלב מהותי ובעל משמעות ..
  קרא עוד על עבודות בניה במרכז
 • עבודות בניה בכפר סבא

  עבודות בניה בכפר סבא
  כיצד אנחנו יכולים לעזור לכם? - אנחנו מזמינים אתכם לפנות אלינו, חברת מישל לוי וליהנות מצוות מקצועי ומנוסה אשר מתמחה בכל הקשור בעבודות בניה בכפר סבא ובערים אחרות בישראל. ..
  קרא עוד על עבודות בניה בכפר סבא
 • עבודות בניה בחולון

  עבודות בניה בחולון
  כיצד אנחנו יכולים לעזור לכם בכך? - אנחנו בחברת מישל לוי מבצעים עבודות בניה בחולון ובערים אחרות ברחבי הארץ, ובין היתר אנחנו מבצעים גם עבודות תמ"א 38 עבור מבנים ישנים ..
  קרא עוד על עבודות בניה בחולון
 • ניהול ופיקוח ברעננה

  ניהול ופיקוח ברעננה
  מה אנחנו מציעים לכם? - אנחנו בחברת מישל לוי, מציעים לכם צוות מקצועי ומנוסה שמאחוריו אינספור פרויקטים מסוגים שונים, בין אם מדובר בפרויקטים חדשים או כאלה שנועדו לחדש ולשדרג ..
  קרא עוד על ניהול ופיקוח ברעננה
 • ניהול ופיקוח ברמת השרון

  ניהול ופיקוח ברמת השרון
  כיצד אנחנו יכולים לעזור לכם בכך? - אנחנו בחברת מישל לוי מנוסים בכל מה שקשור ליישום פרויקטים של בנייה מסוגים שונים ובפרט בכל מה שקשור לתחום של ניהול ופיקוח ברמת השרון ..
  קרא עוד על ניהול ופיקוח ברמת השרון
 • ניהול ופיקוח ברמת אביב

  ניהול ופיקוח ברמת אביב
  מה אנחנו מציעים לכם? - אנחנו בחברת מישל לוי מתמחים בניהול ופיקוח ברמת אביב ובמקומות אחרים בארץ. אנחנו אחראים על ביצוע פרויקטים שונים לבנייה, הן עבור המגזר הפרטי והן עבור ..
  קרא עוד על ניהול ופיקוח ברמת אביב
 • ניהול ופיקוח בראשון לציון

  ניהול ופיקוח בראשון לציון
  מה אנחנו מציעים לכם? - אנחנו בחברת מישל לוי, מציעים לכם צוות מקצועי ומנוסה שיכול לספק לכם את כל השירותים הנדרשים בנושא של ביצוע פרויקטים, יישום, ניהול ופיקוח בראשון לציון ..
  קרא עוד על ניהול ופיקוח בראשון לציון
 • ניהול ופיקוח במרכז

  ניהול ופיקוח במרכז
  בואו ליהנות מהצוות המוביל בתחום - אנחנו בחברת מישל לוי מתמחים בניהול ופיקוח במרכז הארץ ובאזורים אחרים ברחבי הארץ. אנחנו מעסיקים צוות מקצועי, מנוסה ויסודי שעומד לרשותכם ..
  קרא עוד על ניהול ופיקוח במרכז
 • ניהול ופיקוח בכפר סבא

  ניהול ופיקוח בכפר סבא
  אנחנו מבצעים עבורכם את כל השלבים - אנחנו בחברת מישל לוי אחראים על ביצוע פרויקטים מגוונים בכל רחבי הארץ, ובפרט באזור השרון. על כן אנחנו אחראים על ניהול ופיקוח בכפר סבא וכן ..
  קרא עוד על ניהול ופיקוח בכפר סבא
 • ביצוע פרויקטים בהוד השרון

  ביצוע פרויקטים בהוד השרון
  אצלנו תוכלו ליהנות מפרויקטים ייחודים בעיר - אנחנו בחברת מישל לוי, אחראים על ביצוע פרויקטים בהוד השרון במספר מקומות, בין אם מדובר בפרויקטים חדשים שנבנו מאפס ובין אם מדובר ..
  קרא עוד על ביצוע פרויקטים בהוד השרון
 • ניהול ופיקוח בהרצליה

  ניהול ופיקוח בהרצליה
  מה תגלו כשתבחנו את העבודה שלנו - אנחנו בחברת מישל לוי, מציעים לכם אפשרות ליהנות ממגוון פרויקטים שאנחנו אחראים על ניהול ופיקוח בהרצליה ובמקומות אחרים ברחבי הארץ. אנחנו ..
  קרא עוד על ניהול ופיקוח בהרצליה
 • עבודות בניה בהרצליה פיתוח

  עבודות בניה בהרצליה פיתוח
  כיצד אנחנו יכולים לעזור לכם? - אנחנו בחברת מישל לוי, מתמחים בביצוע עבודות בניה בהרצליה פיתוח ובמקומות אחרים באזור המרכז והשרון. אנחנו מעסיקים צוות מקצועי שעומד לרשות ..
  קרא עוד על עבודות בניה בהרצליה פיתוח
 • ניהול ופיקוח בהוד השרון

  ניהול ופיקוח בהוד השרון
  אצלנו תוכלו ליהנות מהצוות הכי מקצועי שיש - אנחנו בחברת מישל לוי מציעים לכם את הצוות הכי טוב בתחום. אנחנו מחזיקים צוות לניהול ופיקוח בהוד השרון ובמגוון מקומות אחרים ברחבי ..
  קרא עוד על ניהול ופיקוח בהוד השרון
 • מדוע משתלם לקחת חברה עבור עבודות בניה

  מדוע משתלם לקחת חברה עבור עבודות בניה
  מה אתם תקבלו אצלנו? - אנחנו מספקים צוות מקצועי ומנוסה אשר עובד איתכם על תכנון הפרויקט, מתחילתו ועד סופו, לוח זמנים, עבודה מול אנשי מקצוע, תיאומים, קבלת אישורים והיתרים, ..
  קרא עוד על מדוע משתלם לקחת חברה עבור עבודות בניה
 • ביצוע פרויקטים ברעננה

  ביצוע פרויקטים ברעננה
  מחפשים חברה כזו? הגעתם אל המקום הנכון - אנחנו בחברת מישל לוי מבצעים פרויקטים בכל רחבי הארץ, ובין היתר גם במקומות שנחשבים מוקדי משיכה. כך למשל, אנחנו מתמחים בביצוע פרויקטים ..
  קרא עוד על ביצוע פרויקטים ברעננה
 • ביצוע פרויקטים ברמת השרון

  ביצוע פרויקטים ברמת השרון
  מה אתם מקבלים כשאתם בוחרים בנו - כשאנחנו ניגשים לביצוע פרויקטים ברמת השרון או בכל מקום אחר, הצוות שלנו אשר מורכב מאנשי מקצוע מובילים בתחום, דואג לעבור על כל המשתנים ..
  קרא עוד על ביצוע פרויקטים ברמת השרון
 • ביצוע פרויקטים ברמת אביב

  ביצוע פרויקטים ברמת אביב
  בוא להצטרף להצלחה שלנו - אנחנו במישל לוי אחראים על ביצוע פרויקטים ברמת אביב מזה שנים רבות ועל כן אנחנו יודעים ומכירים את התחום של הבנייה מהיבטים שונים, כמו שאנחנו מכירים ..
  קרא עוד על ביצוע פרויקטים ברמת אביב
 • ביצוע פרויקטים בראשון לציון

  ביצוע פרויקטים בראשון לציון
  החלק שלנו בשינוי - גם לנו, במישל לוי, יש חלק בשינוי שחל בעיר. אנחנו אחראים על ביצוע פרויקטים בראשון לציון במספר אזורים בעיר, בין אם זה בכל הקשור לפרויקטים שקשורים למגורים ..
  קרא עוד על ביצוע פרויקטים בראשון לציון
 • ביצוע פרויקטים בכפר סבא

  ביצוע פרויקטים בכפר סבא
  אצלנו נהנים מפרויקטים ברמה גבוהה - אנחנו בחברת מישל לוי מציעים לכם אפשרות ליהנות ממגוון פרויקטים איכותיים ומשתלמים באזור השרון. אנחנו אחראים על ביצוע פרויקטים בכפר סבא ..
  קרא עוד על ביצוע פרויקטים בכפר סבא
 • ביצוע פרויקטים בחולון

  ביצוע פרויקטים בחולון
  אצלנו תיהנו מפרויקטים ברמה גבוהה בעיר - אנחנו בחברת מישל לוי, אחראים על ביצוע פרויקטים בחולון הן עבור לקוחות פרטיים והן עבור לקוחות עסקיים ואחרים. מדובר על פרויקטים אשר ..
  קרא עוד על ביצוע פרויקטים בחולון
 • ביצוע פרויקטים בהרצליה פיתוח

  ביצוע פרויקטים בהרצליה פיתוח
  מה אנחנו מציעים לכם? - אנחנו בחברת מישל לוי, מציעים לכם אפשרות ליהנות מביצוע פרויקטים בהרצליה פיתוח בתנאים אטרקטיביים. אנחנו מציעים לכם צוות מקצועי שיעמוד לרשותכם בכל עת, ..
  קרא עוד על ביצוע פרויקטים בהרצליה פיתוח
 • ניהול ופיקוח בחולון

  ניהול ופיקוח בחולון
  למה אנחנו מתאימים לכם? - אנחנו בחברת מישל לוי מציעים לכם צוות מקצועי שמתמחה בניהול ופיקוח בחולון וכן במקומות אחרים ברחבי הארץ. אנחנו מעסיקים צוות מקצועי שעומד לרשות ..
  קרא עוד על ניהול ופיקוח בחולון
 • קבלני שיפוצים בראשון לציון

  קבלני שיפוצים בראשון לציון
  כיצד אנחנו יכולים לעזור לכם - ברמת העיקרון, אנחנו מבקשים לחסוך מכם את כל הטרחה הזאת. אנחנו בחברת מישל לוי מציעים לכם קבלני שיפוצים בראשון לציון וכן אנשי מקצוע נוספים ..
  קרא עוד על קבלני שיפוצים בראשון לציון
 • שיפוצים ברמת השרון

  שיפוצים ברמת השרון
  איך אנחנו נעזור לכם? - אנחנו בחברת מישל לוי מציעים לכם צוות מקצועי ואיכותי אשר עומד לרשותכם בכל עת ובכל עניין. לנו יש ניסיון רב בכל מה שקשור לתהליכים של שיפוצים הן עבור ..
  קרא עוד על שיפוצים ברמת השרון
 • שיפוצים ברמת אביב

  שיפוצים ברמת אביב
  כיצד אנחנו יכולים לעזור לכם? - לנו בחברת מישל לוי, ניסיון רב בעבודות שיפוצים ברמת אביב וכן במקומות אחרים. אנחנו ביצענו מגוון רחב של פרויקטים של שיפוצים, הן עבור לקוחות ..
  קרא עוד על שיפוצים ברמת אביב
 • שיפוצים בראשון לציון

  שיפוצים בראשון לציון
  כיצד אנחנו יכולים לעזור לכם? - אנחנו בחברת מישל לוי מתמחים בעבודות שיפוצים בראשון לציון ובמקומות רבים אחרים באזור המרכז והשרון. אנחנו דואגים להתאים את הצרכים של הלקוחות ..
  קרא עוד על שיפוצים בראשון לציון
 • שיפוצים במרכז

  שיפוצים במרכז
  מה אנחנו מציעים לכם? - אנחנו בחברת מישל לוי מציעים לכם אפשרות ליהנות משירותי שיפוצים במרכז בתנאים הטובים ביותר. לרשותנו צוות מקצועי שעומד לרשות הלקוחות שלנו בכל עת, מספק ..
  קרא עוד על שיפוצים במרכז
 • שיפוצים בכפר סבא

  שיפוצים בכפר סבא
  מה אנחנו מציעים לכם? - אנחנו בחברת מישל לוי מציעים לכם שירותי שיפוצים בכפר סבא ובערים אחרות באזור המרכז והשרון, בדיוק על פי הצרכים שלכם. אנחנו מציעים לכם את השירות הטוב ..
  קרא עוד על שיפוצים בכפר סבא
 • שיפוצים בחולון

  שיפוצים בחולון
  כיצד אנחנו נעזור לכם? - אנחנו בחברת מישל לוי מתמחים בביצוע עבודות שיפוצים למבנים פרטיים, עסקיים ואחרים. אנחנו מבצעים שיפוצים מסוגים שונים על פי הצורך ובהתאם לתנאי המקום ..
  קרא עוד על שיפוצים בחולון
 • שיפוצים בהרצליה

  שיפוצים בהרצליה
  מה אנחנו מציעים לכם? - אנחנו בחברת מישל לוי מציעים לכם ליהנות מאפשרות לבצע שיפוצים בהרצליה ברמה הגבוהה ביותר, עם צוות מקצועי ומנוסה שעומד לרשותכם בכל עת. אנחנו נהיה איתכם ..
  קרא עוד על שיפוצים בהרצליה
 • שיפוצים בהרצליה פיתוח

  שיפוצים בהרצליה פיתוח
  מה תוכלו למצוא אצלנו - אנחנו מציעים ללקוחות שלנו אפשרות ליהנות משירות של אנשי מקצוע מובילים ומוסמכים, כלל אנשים שמתמחים בעבודות שיפוצים בהרצליה פיתוח וכן במקומות אחרים ..
  קרא עוד על שיפוצים בהרצליה פיתוח
 • שיפוצים בהוד השרון

  שיפוצים בהוד השרון
  מה אנחנו מציעים לכם? - אנחנו בחברת מישל לוי מספקים לכם את כל מה שאתם צריכים בשביל ליהנות משיפוצים בהוד השרון ברמה הגבוהה ביותר. אנחנו נעזור לכם בתהליך התכנון והעיצוב ..
  קרא עוד על שיפוצים בהוד השרון
 • עבודות בניה ברעננה

  עבודות בניה ברעננה
  מה אנחנו יכולים להציע לכם - אנחנו בחברת מישל לוי מציעים לכם אפשרות ליהנות מצוות מקצועי שעומד לרשותכם בכל עניין שקשור לעבודות בניה ברעננה. לחברה ניסיון רב בתחום, הן בביצוע ..
  קרא עוד על עבודות בניה ברעננה
 • קבלני שיפוצים ברמת אביב

  קבלני שיפוצים ברמת אביב
  כיצד אנחנו יכולים לעזור לכם? - אם אתם תפנו אלינו, אזי תוכלו ליהנות מקבלני שיפוצים ברמת אביב או בכל מקום אחר, ברמה הגבוהה ביותר שיש. אנחנו בחברת מישל לוי מעסיקים צוות ..
  קרא עוד על קבלני שיפוצים ברמת אביב
 • עבודות בניה בהוד השרון

  עבודות בניה בהוד השרון
  מה אנחנו מציעים לכם? - אנחנו בחברת מישל לוי, מנוסים בביצוע עבודות בניה מסוגים שונים. אנחנו מבצעים עבודות בניה בהוד השרון ובמגוון מקומות נוספים ברחבי הארץ. אנחנו מבצעים הן ..
  קרא עוד על עבודות בניה בהוד השרון
 • קבלני שיפוצים במרכז

  קבלני שיפוצים במרכז
  כיצד אנחנו יכולים לעזור לכם? - על מנת לחסוך זמן ולחסוך טרחה, אנחנו מזמינים אתכם לפנות אלינו, חברת מישל לוי. אצלנו תוכלו למצוא מספר קבלני שיפוצים במרכז אשר מתמחים בביצוע ..
  קרא עוד על קבלני שיפוצים במרכז
 • קבלני שיפוצים בכפר סבא

  קבלני שיפוצים בכפר סבא
  כיצד אנחנו יכולים לעזור לכם? - אנחנו בחברת מישל לוי מעסיקים קבלני שיפוצים בכפר סבא וכן במקומות רבים אחרים בישראל. בין היתר, אנחנו גם מעסיקים קבלנים אשר מתמחים בביצוע ..
  קרא עוד על קבלני שיפוצים בכפר סבא
 • קבלני שיפוצים בחולון

  קבלני שיפוצים בחולון
  אצלנו כל הפרמטרים טובים - אם אתם מחפשים קבלני שיפוצים בחולון, אנחנו מזמינים אתכם לפנות אלינו ולקבל מאיתנו את כל המידע שאתם צריכים בנושא וכמובן לשכור את השירות של הקבלנים ..
  קרא עוד על קבלני שיפוצים בחולון
 • קבלני שיפוצים בהרצליה

  קבלני שיפוצים בהרצליה
  כיצד אנחנו יכולים לעזור לכם? - אנחנו בחברת מישל לוי מתמחים בביצוע פרויקטים מסוגים שונים, כולל פרויקטים עבור המגזר הפרטי, העסקי והציבורי. אנחנו מתמחים בביצוע עבודות ..
  קרא עוד על קבלני שיפוצים בהרצליה
 • קבלני שיפוצים בהרצליה פיתוח

  קבלני שיפוצים בהרצליה פיתוח
  אצלנו תוכלו למצוא הכל - אנחנו בחברת מישל לוי, מציעים לכם קבלני שיפוצים בהרצליה פיתוח וכן במקומות אחרים ברחבי הארץ. מדובר על קבלנים שיש להם את הידע המקצועי, ניסיון והבנה ..
  קרא עוד על קבלני שיפוצים בהרצליה פיתוח
 • קבלני שיפוצים בהוד השרון

  קבלני שיפוצים בהוד השרון
  כיצד אנחנו יכולים לעזור לכם? - אנחנו בחברת מישל לוי מציעים לכם מגוון רחב של אופציות לבחירה של בעלי מקצוע מובילים, בין היתר קבלני שיפוצים בהוד השרון שאחראים על ביצוע ..
  קרא עוד על קבלני שיפוצים בהוד השרון
 • עבודות בניה ברמת השרון

  עבודות בניה ברמת השרון
  מה אנחנו מציעים לכם? - על מנת לחסוך לכם את תהליך הבחירה, אנחנו מזמינים אתכם לפנות אלינו עוד היום ולקבל את כל המידע שאתם צריכים בנושא. אנחנו בחברת מישל לוי מבצעים עבודות ..
  קרא עוד על עבודות בניה ברמת השרון
 • עבודות בניה בראשון לציון

  עבודות בניה בראשון לציון
  איך אנחנו יכולים לעזור לכם? - אנחנו בחברת מישל לוי, מתמחים בביצוע עבודות בניה בראשון לציון וכן במגוון מקומות נוספים באזור המרכז והשרון. אנחנו מספקים ללקוחות שלנו את כל מה ..
  קרא עוד על עבודות בניה בראשון לציון
 • עבודות בניה בהרצליה

  עבודות בניה בהרצליה
  מה אנחנו מציעים לכם? - אנחנו בחברת מישל לוי מבצעים עבודות בניה בהרצליה ובמגוון יישובים שונים ברחבי הארץ. אנחנו פועלים הן באזור השרון, המרכז וכן באזורים נוספים אחרים. ..
  קרא עוד על עבודות בניה בהרצליה
 • שיפוצים ברעננה

  שיפוצים ברעננה
  מה אנחנו מציעים לכם? - אנחנו בחברת מישל לוי, מבצעים עבודות שיפוצים ברעננה ובמגוון מקומות רבים באזור המרכז והשרון. אנחנו מעסיקים צוות מקצועי שעומד לרשותכם בכל עת, ומוכן ..
  קרא עוד על שיפוצים ברעננה
 • קבלני שיפוצים ברמת השרון

  קבלני שיפוצים ברמת השרון
  כיצד אנחנו יכולים לעזור לכם - אנחנו בחברת מישל לוי, מציעים לכם את כל החבילה האפשרית בשביל שהפרויקט שלכם יצא לדרך על הצד הטוב ביותר ויגיע לסיומו בצורה אופטימלית. אנחנו ..
  קרא עוד על קבלני שיפוצים ברמת השרון